Organizační kultura

Audit firemní kultury

Personálně - poradenská společnost Aditus nabízí audit organizační kultury (také firemní kultury nebo podnikové kultury) pro jednotlivé organizace a firmy. Audit firemní kultury je zaměřen na identifikaci a řešení konkrétních problémů klienta.


Průzkum organizační kultury a subkultur

Ve spolupráci s personálním serverem Hledám Práci.cz připravila naše společnost Průzkum podnikové kultury firem se zaměřením na rozdílnosti jednotlivých subkultur v rámci jednotlivých profesí a příslušných organizačních jednotek (oddělení).
Projekt průzkumu kultury je svou povahou neziskový a jeho výsledky budeme publikovat v odborném tisku i na internetu.
Průzkum organizační kultury je anonymní a nevyžaduje uvedení konkrétních informací o organizacích ani důvěrných osobních informací o jednotlivých respondentech.
Respondenti průzkumu, kteří projeví zájem uvést kontaktní email, budou zařazeni do soutěže o propagační trička, čepice a manažerskou odbornou literaturu .
Pokud se chcete zúčastnit průzkumu, klikněte prosím zde - průzkum organizační kultury.


Nabídka pro firmy a organizace - průzkum podnikové kultury ZDARMA

Společnostem a firmám nabízíme zdarma základní průzkum firemní kultury. Provedení průzkumu a prezentace výsledků není podmíněno objednávkou dalších služeb personální společnosti Aditus. Podstata průzkumu je analogická s výše uvedeným průzkumem organizační kultury. Průzkum je založen na dotazníkovém šetření (vyplnění internetového nebo případně tištěného formuláře). Společnost Aditus garantuje, že konkrétní výsledky průzkumu v rámci jednotlivých společností nebudou veřejně prezentovány bez souhlasu klienta.


ADITUS - personální agentura, vzdělávací a poradenská společnost

personální poradenství a recruitment zejména v oblastech:
management, obchod, marketing a informační technologie
© všechna práva vyhrazena, 1998-2013


                   Personální agentura Aditus                    Nabídky práce a zaměstnání                    Vzdělávání, kurzy
Pronajmi personalistu
Taky děláte pracovní právo sami na koleni?
Už nemusíte!

Pronajměte si svého personalistu !
Více informací zde