Kdo se stará o pracovní právo ve Vaší firmě?
Ještě jste nedostali pokutu od Inspekce práce? … Máte pracovní smlouvy, evidenci pracovní doby a vůbec celou pracovně-právní agendu v souladu s platnou legislativou? … Jste si jisti, že bez problémů projdete případnou kontrolou úřadu práce? … Nevíte si občas rady s pracovně-právními vztahy ? … Co s tím?
Máme pro Vás řešení:
Pronajměte si
svého personalistu!
Jste menší zaměstnavatel a není pro Vás výhodné platit mzdu vlastnímu personalistovi? Ale kdo se u Vás tedy stará o pracovní právo? Máte stejné povinnosti jako velcí zaměstnavatelé a pokuty za jejich porušení nebývají malé. Případná pokuta přiškrtí firemní rozpočet!
Využijte našich externích služeb, optimalizujte náklady a minimalizujte rizika z případných kontrol!
Pracovní smlouvy, hmotné odpovědnosti, pracovní doba a evidence docházky, příplatky a mzdové systémy, bezpečnost práce a další… Víme nač se zaměřují kontroly a pomůžeme Vám maximálně snížit riziko případných nedostatků zjištěných při kontrolách. Smlouvy, dodatky, vnitřní předpisy, pracovní řády, kolektivní smlouvy, popisy práce, organizační změny… Dobré smlouvy dělají dobré přátele. I když máte ve firmě harmonické vztahy, je na místě mít správně ošetřeny právní vztahy. Jednotlivé úkoly, kompletní agenda, jednorázová služba nebo dlouhodobá spolupráce… Pronajměte si „svého“ personalistu pouze na daný úkol nebo činnosti a uveďte agendu do souladu se zákonnými požadavky. My se postaráme o personalistiku, Vy se věnujte svému podnikání! Zaplatíte pouze za skutečně odvedenou práci a na cenách se jistě dohodneme. Individuální lekce a konzultace nebo kurzy pro veřejnost… Pokud společně nastavíme systém a pravidla, jak se o dokumentaci starat, může pro Vás být výhodné proškolit vlastního kolegu či kolegy, kteří agendu převezmou. Tito lidé by měli být řádně proškoleni, aby své práci rozuměli a mohli pracovat odpovědně. Naši spolupracovníci mají letité zkušenosti ze společností různé velikosti, právních forem a oborů lidské činnosti… Vy rozumíte svému oboru podnikání, my rozumíme personalistice. Každý dělá to, co umí. Tak jako chodíte pro chleba k pekaři a pro oblek ke krejčímu, také pro personalistiku se obraťte na odborníky. Připravíme Vám služby na míru.
ADITUS, personální poradenství


pracovni-pravo@aditus.cz www.aditus.cz
perosnální agentura Aditus
Pronajmi si svého personalistu