Recruitment company
informační technologie, telekomunikace
management, obchod, marketing
finance, administrativa, hr
výroba, kvalita
absolventi

 pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

 ERP Consultant

Popis pozice,
náplň práce:

* Identifikace přínosů a příležitostí pro zlepšení obchodní procesů zákazníka * Sledování trendů v oblasti business zákazníků a návrh jejich využití v rámci realizovaných projektů * Sledování odborných trendů v oblasti IT a návrh jejich využití v rámci realizovaných projektů * Tvorba business case, ROI * Identifikace, analýza a řízení klíčových potřeb zákazníka * Poskytování manažerských a odborných konzultací zákazníkům a členům projektového týmu * Zapojení do kritických fází životního cyklu projektu * Převzetí zodpovědnosti za naplnění projektových cílů a kvalitu výstupů teamu * Aktivní rozvoj obchodních příležitostí, komunikace a řízení vztahů se zákazníkem * Aktivní zapojení do získávání, předávání a rozvoje znalostí v rámci společnosti * Customizace přiměřeného rozsahu
Obor:   Informační technologie

Zaměstnavatel:

společnost zabývající se vývojem informačních systémů
Oblast působení:   Praha
Požadavky:   * Praxe s realizací informačních systemů a poradenským stylem práce (praxe 3–5 let) * Praktické zkušenosti s pre-sale aktivitami (konzultace, příprava obchodních nabídek,…) * Praktické zkušenosti s vedením teamu * Orientace v oblasti finančních agend * Expertní znalosti business prostředí - obchod, výroba, správa (praxe 3–5 let) * Velmi dobrá znalost projektového řízení * Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni * VŠ nejlépe technického nebo ekonomického směru * Řidičské oprávnění skupiny B * Zákaznická orientace * Vynikající komunikačni a prezentační dovednosti * Schopnost týmové práce * Analytické myšlení (zdravý selský rozum) * Aktivní přístup k sebevzdělávání * Schopnost samostatně přijmout a nést odpovědnost za svěřené úkoly * Schopnost předávat odborné znalosti v rámci projektu a společnosti * Spolehlivost a bezúhonnost * Časová flexibilita
Plat:   velmi dobré platové podmínky
Další výhody:   # Jsme přední a perspektivní česká společnost v oblasti IT # Podporujeme přátelskou a neformální atmosféru # Vytváříme výborné podmínky pro osobní i profesní růst # Investujeme nemalé finanční prostředky do dalšího vzdělávání # U nás můžete pracovat na zajímavých projektech pro významné klienty # Nabízíme program zaměstnaneckých výhod # Samozřejmostí jsou výborné pracovní podmínky - mobilní telefon, notebook ... # Většina našich lidí pracuje u klientů, kteří mají pracoviště v Praze
Kontakt:   svůj životopis zasílejte na e-mail: volna-mista@aditus.cz,
nebo na adresu Aditus - personální agentura, Opletalova 4, Praha 1, 110 00,
www.aditus.cz

Zařazení pracovní pozice:
  • Nabídky zaměstnání v oboru Informační technologie a telekomunikace
  • Nabídky práce region Praha

    Aditus personální agentura (c) 1998-2013

    ADITUS - personální agentura, vzdělávací a poradenská společnost

    personální poradenství a recruitment zejména v oblastech:
    management, obchod, marketing a informační technologie