Recruitment company
informační technologie, telekomunikace
management, obchod, marketing
finance, administrativa, hr
výroba, kvalita
absolventi

 pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

 DWH Architect

Popis pozice,
náplň práce:

* Návrh architektury datového skladu na základě definovaných požadavků * Komunikace s vývojovými týmy a uživateli * Možné vedení malých týmů
Obor:   Informační technologie

Zaměstnavatel:

Velká IT společnost
Oblast působení:   Praha
Požadavky:   Odborné požadavky: * Analytické myšlení a velmi dobrá orientace v oblasti informačních technologií * Znalost současných metodologií používaných ve vývoji datových skladů * Zkušenosti s procesem vývoje, implementace a nasazení datových skladů * Zkušenosti s návrhem architektury datových skladů * Znalost ETL procesů – kontrola kvality, čištění a konsolidace dat * Znalost problematiky reportovacích nástrojů * Znalost SQL jazyka (T-SQL nebo PL/SQL) * Znalost datového modelování (E-R) * Znalost jedné z následujících aplikací: Microsoft SQL Server (včetně DTS a Analysis Services) nebo Oracle (včetně Oracle Warehouse Builder) nebo Teradata (včetně Teradata Warehouse Builder a Metadata Services) * Znalost UML a vybraného CASE nástroje (výhodou znalost nástroje Enterprise Architect) * Vítány technologické znalosti v oblasti technologií Microsoft (.NET), Java (J2EE) * Schopnost používat kancelářské a týmové nástroje Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Visio) * Výhodou je znalost bankovního a finančního prostředí, telekomunikací nebo utilit * Aktivní znalost anglického jazyka (schopnost psát specifikaci anglicky, prezentovat) **Obecné požadavky: * Schopnost porozumět požadavkům zákazníka a přijímat myšlenky druhých * Schopnost vyjadřovat své myšlenky (mluvenou i písemnou formou) * Analytické myšlení (zdravý selský rozum) * Schopnost týmové práce a komunikace v týmu * Spolehlivost a bezúhonnost * Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost * Časová flexibilita * Profesionální vystupování * Vysoké pracovní nasazení * Zájem o obor, ochota učit se nové věci a aktivní přístup k sebevzdělávání
Plat:   velmi dobré podmínky
Další výhody:   * zázemí přední a perspektivní české společnosti v oblasti IT * pracovní poměr uzavřený na dobu neurčitou * motivující finanční ohodnocení * notebook, mobilní telefon * podporu osobního i profesního růstu, podporu dalšího vzdělávání * možnost využívání programu zaměstnaneckých výhod * možnost nástupu dle dohody
Kontakt:   svůj životopis zasílejte na e-mail: volna-mista@aditus.cz,
nebo na adresu Aditus - personální agentura, Opletalova 4, Praha 1, 110 00,
www.aditus.cz

Zařazení pracovní pozice:
  • Nabídky zaměstnání v oboru Informační technologie a telekomunikace
  • Nabídky práce region Praha

    Aditus personální agentura (c) 1998-2013

    ADITUS - personální agentura, vzdělávací a poradenská společnost

    personální poradenství a recruitment zejména v oblastech:
    management, obchod, marketing a informační technologie