Recruitment company
informační technologie, telekomunikace
management, obchod, marketing
finance, administrativa, hr
výroba, kvalita
absolventi

 pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

 Senior Business Processs Analyst

Popis pozice,
náplň práce:

* Aktivní identifikace přínosů a příležitostí pro zlepšení obchodních a IT procesů zákazníka * Práce se zákazníkem při tvorbě strategických procesů zejména v oblasti IT * Identifikace, analýza a řízení klíčových potřeb zákazníka - samostatné vedení workshopů * Schopnost syntézy a aplikace know-how v praxi * Poskytování manažerských a odborných konzultací zákazníkům a členům projektového týmu * Převzetí zodpovědnosti za naplnění projektových cílů a kvalitu výstupů teamu * Aktivní rozvoj obchodních příležitostí, komunikace a řízení vztahů se zákazníkem * Aktivní zapojení do získávání, předávání a rozvoje znalostí v rámci společnosti * Podpora projektového řízení
Obor:   informační technologie, vývoj informační technologie

Zaměstnavatel:

společnost zabývající se vývojem software a informačních systémů
Oblast působení:   Praha
Požadavky:   * 5 let zkušeností v oblasti procesních a funkčních analýz v oblasti IT, finance a telco * SŠ/VŠ vzdělání (ekonomie, bankovnictví nebo informatika) * Praktické zkušenosti ze segmentů telekomunikace a bankovnictví * Schopnost analýzy a samostatného návrhu řešení * Formulační, prezentační a komunikační schopnosti * Základní znalost v oblasti vedení projektů * AJ na velice dobré úrovni slovem i písmem * Vítána znalost modelování v různých notacích a nástrojích (např. ARIS) * ítána znalost přístupů: ITIL, COBIT, Six Sigma, procesního řízení a řízení kvality * Certifikace ITIL Foundations, ITIL Managers, ITIL Practitioner, CobiT Foundation, Six Sigma Green Belt, Six Sigma Black Belt jsou podstatnou výhodou
Plat:   velmi dobré podmínky
Další výhody:   * Samostatnou a kreativní práci s možností seberealizace * Účast na konzultačních projektech u významných zákazníků * Individuální program osobního a profesního rozvoje * Bohatý vzdělávací systém * Zajímavé firemní benefity * Unikátní firemní kulturu * Lokalita: Praha
Kontakt:   svůj životopis zasílejte na e-mail: volna-mista@aditus.cz,
nebo na adresu Aditus - personální agentura, Opletalova 4, Praha 1, 110 00,
www.aditus.cz

Zařazení pracovní pozice:
  • Nabídky zaměstnání v oboru Informační technologie a telekomunikace
  • Nabídky práce region Praha

    Aditus personální agentura (c) 1998-2013

    ADITUS - personální agentura, vzdělávací a poradenská společnost

    personální poradenství a recruitment zejména v oblastech:
    management, obchod, marketing a informační technologie