Recruitment company
informační technologie, telekomunikace
management, obchod, marketing
finance, administrativa, hr
výroba, kvalita
absolventi

 pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

 Asistent/ka projektového týmu

Popis pozice,
náplň práce:

* Zabezpečení podpory projektových manažerů v prostředí centrály * Zpracování výkazů práce * Organizace projektových schůzek * Kontrola dokumentace, správnosti vykazování práce, faktur atd. * Správa projektového archivu (projektové dokumentace, zápisy) * Administrativa spojená s koordinací projektů a zdrojů (správa databází...) * Plánování a zajišťování kontrolních schůzek, interních auditů
Obor:   administrativa

Zaměstnavatel:

společnost s velmi dobrým postavením na trhu vývoje IT
Oblast působení:   Praha
Požadavky:   * Výborná znalost práce s aplikacemi Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Project) * Znalost anglického jazyka na úrovni intermediate * Praxe min. 2 roky * Výborné komunikační a organizační schopnosti * Dobré prezentační dovednosti * Schopnost týmové práce a vysokého pracovního nasazení * Samostatnost, pečlivost, flexibilita a zodpovědnost * Diskrétnost a profesionální přístup k práci * Profesionální vystupování a nekonfliktnost * Schopnost učit se novým věcem * Pozitivní přístup k práci
Plat:   velmi dobré platové podmínky
Další výhody:   * Zázemí přední a perspektivní české společnosti v oblasti IT * Zajímavou práci v mladém kolektivu * Pracovní poměr uzavřený na dobu neurčitou * Mobilní telefon * Motivující finanční ohodnocení * Podporu osobního i profesního růstu, podporu dalšího vzdělávání (včetně jazykových kurzů) * Možnost využívání programu zaměstnaneckých výhod * Pracoviště Praha - Radlice * Možnost nástupu ihned
Kontakt:   svůj životopis zasílejte na e-mail: volna-mista-1@aditus.cz,
nebo na adresu Aditus - personální agentura, Opletalova 4, Praha 1, 110 00,
www.aditus.cz

Zařazení pracovní pozice:
  • Nabídky zaměstnání v oboru Informační technologie a telekomunikace
  • Nabídky zaměstnání v oboru Finance, adminstrativa, účetnictví
  • Nabídky práce region Praha

    Aditus personální agentura (c) 1998-2013

    ADITUS - personální agentura, vzdělávací a poradenská společnost

    personální poradenství a recruitment zejména v oblastech:
    management, obchod, marketing a informační technologie