Recruitment company
informační technologie, telekomunikace
management, obchod, marketing
finance, administrativa, hr
výroba, kvalita
absolventi

 pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici:

 Programátor J2EE, J2ME-Software Engineer

Popis pozice,
náplň práce:

analýza a návrh řešení po technické i architektonické stránce, programování a testování software, tvorba dokumentace k vytvořeným programům a systémům
Obor:   programování, software, informační technologie,Java

Zaměstnavatel:

sídlo Praha, silné postavení na trhu IT
Oblast působení:   Praha, Brno
Požadavky:   Znalost programovacích jazyků: Java (J2EE), SQL (PL/SQL, T-SQL), znalost technologií: HTML, XML/XSL, HTTP/HTTPS, Web Services, znalost operačních systémů: Unix, Linux, Windows ,znalost databázové systémy: Oracle, Microsoft SQL Server Vítány jsou znalosti: datové sklady, OLAP , certifikace v uvedených technologiích jsou výhodou
Plat:   dohodou
Další výhody:   velmi dobré platové podmínky, možnost profesního a kariérového růstu, dlaší benefity, práce pro silnou společnost
Kontakt:   svůj životopis zasílejte na e-mail: volna-mista@aditus.cz,
nebo na adresu Aditus - personální agentura, Opletalova 4, Praha 1, 110 00,
www.aditus.cz

Zařazení pracovní pozice:
  • Nabídky zaměstnání v oboru Informační technologie a telekomunikace
  • Nabídky práce region Praha
  • Nabídky práce region Brno

    Aditus personální agentura (c) 1998-2013

    ADITUS - personální agentura, vzdělávací a poradenská společnost

    personální poradenství a recruitment zejména v oblastech:
    management, obchod, marketing a informační technologie